2018 a kontserdid ja konkursid!

21.juuli – Kontsert Pärnu Rõõmsate Laste Festivalil.

14.juuli – Laulupesa kontsert live-bändiga “Südamemuusika festivalil” Võrumaal Roosiku külas.

7.juuli kell 12 ja kell 15.30- Kontserdid Tartu Hansapäevade Lastelinnas.

Rahvusvaheline Laulukonkurss EuroJurmala 2018.

7-9 a vanusegrupis:
2. koht – duett Rikko ja Raul
3.koht – Mia Helene Laidvee
3.koht – Maria Lokk

10-12 a vanusegrupis:
1.koht – Krislin Sallo
1.koht – Gloria Raudjärv
1.koht – duett Gloria ja Krislin
1.koht – duett Maris ja Kristiin
2.koht – Loore All
2.koht – Stella Ristioja
2.koht – Kristiin Pärnamäe
2.koht – duett Stella ja Krislin
2.koht – ansambel “10 Sõpra” (Pidupäev)
2.koht – ansambel “10 Sõpra” (Aeg on käes)
3.koht – Lisette Koiduaru

2.juuni – kontsert Aparaaditehase Tänavaturul.

1.juuni – “Lapse tänu Eestile” Tartu laulustuudiote kontsert Tartu linna lastekaitsepäeval Raekoja platsil.

29.mai – esinemine Tartu Võimlemispeol “Käänulised teed” Tamme staadionil.

24.mai kell 19 – meie laulupoisid avavad Alexela KML TÜ vs Kalev/Cramo IV finaalmängu hümniga.

22. mai kell 18 – Laulupesa klaveriõpilaste kontsert Tartu Linnamuuseumi saalis.

20.mai kell 19.00 – “KÕIGIL OMAPLAADIESITLUSKONTSERT Tallinna Vaba Laval.

19.mai kell 12.15 – Heategevuskontsert Lille maja hoovis Karlova päevade raames(Laulupesa, Shate, Lille maja). Kogutakse raha Lastefondi Psühholoogilist abi vajavatele lastele.

19.mai – Lauluvõistlus Tartumaa Laululaps.

3-7 a vanusegrupis:
3. koht – Liisa Liiva

8-10 a vanusegrupis:
Tulevikutalendi eripreemia – Kristiin Pärnamäe

15.mai – Laulukonkurss Elva valla Laululaps.
Tulevikutalendi eripreemia – Oskar Koort.

13. mai osalemine Kuldse Karika finaalvõistlusel produktsiooni kategoorias koos Shate tantsulastega.
2. koht

5. mai kell 10.30 – Kontsert Tartu Kevadlaadal Raekoja platsil.

30.aprill-3.mai – Laulupesa kevadkontserdid Loodusmaja saalis.

22.aprill – Laulukarusselli Tartu linna eelvoor.

Laulukarussellile pääsesid:
3-7 a vanusegrupis:
Simona Lauri
Tristan-Erik Teniste

8-10 a vanusegrupis:
Gloria Raudjärv

8.aprill – “KÕIGIL OMAPLAADIESITLUSKONTSERT Vanemuise suures majas.

7. aprill – Lepatriinu Lauluvõistlus Elvas.

4 aastased:
2.koht – Steve Tristan Rätsep
3.koht – Mia Virkhausen
4.koht – Triinu Jaagusoo
5.koht – Meribel Melk

5 aastased:
2.koht – Sofia Soosaar
5.koht – Ats Eskor
6.koht – Arlene Raudva
Eripreemia – Anni Emilie Angerpikk

6 aastased:
1.koht – Liisa Liiva
3.koht – Artur Talts
4.Kristiina Meril Mere
6.koht – Ruudi Paadik
Eripreemia – Tristan Erik Teniste
Eripreemia – Luisa Leming

7 aastased:
2.koht – Lisell Reismaa
3.koht – Anelle Elisabeth Birken
5.koht – Elaisa Reinhold
6.koht – Vanessa Delisa Sepping

25.märts – Kontsert-lauluvõistlus “Laulupesa karussell”.

17.märts – Lauluvõistlus “Rannu Kuldnokk”.

2-6 a vanusegrupis:
1.koht – Liisa Liiva – “Sinu moodi”
3.koht – Ruudi Paadik – “Kuldsed käed”

7-10 a vanusegrupis:
1.koht – Stella Ristioja – “Hääled”
2.koht – Gloria Raudjärv – “Pidupäev”
3.koht – Krislin Sallo – “Koduteel”

11. märts – Kontsert koos ansambliga Ziggy Wild Kaubamaja Moekuulutajal.

10.märts – Kontsert “Lapse tänu Eestile” ERM-is koos Külliki Lauluaia, Fa-dieesi ja Musaklubiga.

24.veebruar kell 11 – EV 100 kontsert-etendus TÜ Ajaloomuuseumi valges saalis.