2018 a aprillikuus valmis Airi Liival ja Laulupesal uus duubelplaat ja fonogrammidega laulik "Kõigil oma".

"Laulupesa Muusikavideod" DVD 2017

"Iga ilmaga" CD-plaat ja laulik koos fonogrammidega!

"Hoides end ja valvates sind" CD!

Laulab: Elis Laasberg
Muusika ja sõnad: Airi Liiva

Laulupesa Muusikavideod DVD 2014

LAULUPESA MUUSIKAVIDEODDVD 2014
Laulupesa pere filmis 2014 aasta juulikuu kuumadel suvepäevadel muusikavideod kolmele vahvale lastelaulule – “Mullid”, “Ma tahan suve” ja “Roosa laul”. Need muusikavideod on justkui väikesed etendused, värvika ja lastepärase stilistika, kauni suvise looduse ja rõõmsate lastega.
Küsi muusikavideote DVD-plaati Laulupesast!

Singel CD "Unenäoriik!

Jõuluajal andis Laulupesa koos Haldjaperega välja imelise “Unenäoriigi” singel-CD. See on Mariliis Tähepõllu raamatust inspireeritud ja Airi Liiva sulest sündinud laul, mis on meid Krislini esituses lummanud terve sügise. Nüüd sai sellest jõuluaega imehästi sobiv singel CD-plaat, mille peal on laul Krislini esituses, fonogramm ja noot. Saate kuulata, kaasa laulda ja klaveril kaasa mängida.
Küsi Laulupesast, Apollo ja Rahva raamatu raamatupoodidest!

"Pisikene ime" CD ja laulik koos fonogrammiplaadiga!

Laulupesa andis 2014 a. kevadel välja Airi Liiva lastelauludega CD-plaadi ning lauliku “Pisikene ime”.
“Pisikene ime” – lastelaulude ja laulumängude laulik beebidele, lasteaialastele ja algkoolilastele.Hea ja mitmekülgne abimees õpetajatele beebikoolides, lasteaedades ja lauluringides. Laulikus on 54 fantaasiarikast laulu ja laulumängu koos tegevusjuhendiga – laule laulutundide alustamiseks ja lõpetamiseks, laste argiste tegevuste ilmestamiseks, laule loodusest ja loomadest,aastaaegadest, lapseks olemisest, laste kavalustest ja naljadest. Lauliku vahel on ka fonogrammiplaat, millel instrumentaalsed saated 32 laulule. Laulude fonogrammid on sisse mängitud instrumentaalpillidel (klaver, kitarr, mandoliin, löökpillid, suupill, flügelhorn, trompet, kannel). Laulik on lastepäraselt illustreeritud. Formaat A5, 52 lk.
Küsi Laulupesast, Apollo ja Rahva raamatu raamatupoodidest!