2014.a. kontserdid ja konkursid
21. dets – Laulupesa Jõulukontsert “Tasakesi-salamisi” H. Elleri nim muusikakooli Tubina saalis
6. dets – esinemine Inglipäeva kontserdil Tasku keskuse aatriumis
22. nov – Laulukarusselli salvestus Tallinna telemajas
14. nov – Laulupesa maja tänukontsert maja ehitajatele/toetajatele/kaasaitajatele
31. okt – Lauluvõistlus Looduslaul Elvas
Krislin Sallo – artistlikkuse eripreemia 7-8 a. vanusegrupis
24.okt – esinemine avamispeo kontserdil Laulupesas
8.okt – esinemine Haljapere uue lasteraamatu “Unenäoriik” esitluspeol
29-30. juuli – lauluvideode filmimine Luke mõisapargis ja Lemme mererannas
12. juuli – esinemine laululaps Loore sünnipäevapeol
1. juuni – esinemine Lastekaitsepäeva kontserdil Tartu kesklinna välilaval
28. mai – esinemine laulustuudio Fa-dieesi juubelikontserdil Vanemuise teatris
24. mai – Airi Liiva lastelauluplaadi ja lauliku “Pisikene ime” esitluskontsert Athena keskuses
15. mai – Lauluvõislus “Helisev Maailm” Kurepalu kultuurimajas
Krislin Sallo – I koht (5-6 a vanusegrupis)
Tublid esinejad – Mia Helene Laidvee, Loore All, Rikko Sallo
1. mai – Lauluvõistlus “Viisivärtnake” 2014
Jasmin Merilo – III koht (3-4 a vanusegrupis)
Ruuben Raju – mehise esituse eripreemia (3-4 a vanusegrupis)
Tublid esinejad – Susanna Songisepp, Emili Kilk
Krislin Sallo – I koht (5-6 a vanusegrupis)
Rikko Sallo – “Väikese ime” eripreemia (5-6 a vanusegrupis)
Stella Ristioja – rõõmsameelse esituse eripreemia (5-6 a vanusegrupis)
Tublid esinejad – Loore All ja Kristiin Pärnamäe
20. aprill – Laulukarusselli Tartumaa eelvoor Kongutas
Tublid esinejad – Krislin Sallo, Rikko Sallo ja Emili Kilk
12. aprill – Lauluvõistlus “Valgamaa laululaps”
Loore All – I koht ja pääse ETV Laulukarusselli võistlusele (3-7 a vanusegrupis)
11. aprill – “Lepatriinu lauluvõistlus” Elvas
Jasmin Merilo – III koht (4 a vanusegrupis)
Ruuben Raju – V koht (4 a vanusegrupis)
Loore All – I koht (5 a vanusegrupis)
Rikko Sallo – III koht (5 a vanusegrupis)
Kristiin Pärnamäe – V koht (5 a vanusegrupis)
Tubli esineja – Mia-Helene Laidvee
Krislin Sallo – I koht (6 a vanusegrupis)
6. aprill – Lauluvõistlus “Otepää laululaps”
Loore All – I koht (3-7 a vanusegrupis)
Maarja All – II koht (3-7 a vanusegrupis)
16. märts – Lauluvõistlus “Rannu kuldnokk”
Tublid esinejad – Nora Kiviloo, Kristiin Pärnamäe, Mia-Helene Laidvee, Lisette Mõttus, Susanna Songisepp, Krislin Sallo, Loore All, Rikko Sallo, Tobias Rosentau, Krete Siimsaare, Emili Kilk
8. märts – Laulukarusselli Tartu linna eelvoor
Kristiin Pärnamäe – karakteri eripreemia
Stella Ristioja – puhta esituse eripreemia
Tublid esinejad – Susanna Songisepp, Jasmin Merilo, Nora Kiviloo