Kutsume lapsi avastama jooga imelist maailma!

Iga lapse sees on peidus pisikene ime.
Ime on nii väike, et tal veel ei ole nime.
Ime tuleb lapse seest vaid tasahilju välja,
keerutab ja patsutab ja teeb nii palju nalja.
(Airi Liiva)

Mis me teeme joogatunnis?
Joogatunnis on kõige olulisemal kohal mäng. Mäng, mille käigus me õpime erinevaid jooga asendeid ja nende kasulikkust, koordinatsiooni, venitus-lõdvestust ja teeme tutvust ka meditatsiooni võlumaailmaga. Läbi tunni tegevuste me toetame lapse loovust, fantaasiat, koostööd ja osavust. Tunnis on oma kohal ka huvitavate ja õpetlike lugude jutustamine, mille loomisele on kaasatud ka lapsed. Lastejooga eesmärk on tunnis luua keskkond, kus laps tunneb end hoitud ja turvaliselt, kus ta on vastuvõetud täpselt sellisena, nagu ta on.

Praktilisi nõuandeid
Joogatundi tulekuks pane sega endale mugavad riided. Tunnis oleme eelistatult paljajalu, seega on mõnusam tundi tulla sokkides, mida on hea soovi korral ära võtta. Kui Sul on mõni toiduallergia, anna mulle sellest teada.

Millal tunnid toimuvad?
Septembri esimese poole anname lastele ja vanematele sisse elamiseks oma igapäevastesse toimetustesse.
Esimene tund on meil plaanis Laulupesas (Vaksali 8, Tartu) 17. september 2019.

Joogatunni tasu:
1 korra eest 7 eurot
4 korra eest 25 eurot (kaart kehtib 6 nädalat)

Tunni kestvus 35-40 minutit

Joogaõpetaja
Minuni jõudis jooga esimese lapse ootuse ajal, see on juba üle kümne aasta tagasi. Edasise aja olen kulgenud juba käsikäes joogaga. Joogatunnist saadav rahu ja tänutunne suunasid mind edasi liikuma laste jooga õpetaja kursusele, mille 2018. aasta kevadel ka läbisin. Eelmisel sügisel alustasin jooga tundide juhendamisega Laulupesas. Selja taga on esimene rõõmus hooaeg ning algamas kohe-kohe uus. Ootan lapsi joogatundi, et koos avastada läbi lõbusate tegevuste imelist jooga maailma!

Imeliste kohtumisteni,
Katrin
joogalapsele@gmail.com